İVEDİK : İvedik Organize Sanayi 1341. Cd. No:43 İVOGSAN Yenimahalle Ankara Turkey
+903123947041          +903122780152 - 53          +905323947043          +905427704145

Kargo ve Teslimat

Önemli Bilgilendirmeler :
a) Bu sitede yayınlanan tüm fiyatlarımıza KDV DAHİLDİR.
b) Tüm malzemeler sıfır,ambalajlı ürünlerdir, çıkma ya da 2.el ürünler bulunmamaktadır.
c) Fiyatlarımız ADET veya TAKIM fiyatıdır.
e) Kargo ücreti alıcıya aittir. 

• Hafta içi saat 17.00’a kadar ödemesi yapılmış tüm satınaldığınız ürünler kargo şirketinin şubesine teslim edilir.
• Mağazamızda aradığınız ürünün fiyatını diğer mağazalardaki fiyatlar ile karşılaştırma yaparken lütfen marka, menşei, orjinal, yan sanayi olmasına göre karşılaştırma yapmanız sizin açınızdan faydalı olacaktır.
• Aracınıza uygun olup olmadığını anlayamadığınız tüm ürünlerde aracınızın şase numarasının son 7 hanesi ile bizimle iletişim kurarak parça uygunluğunu beraber teyit ettikten sonra satınalma işlemi yapınız veya işyerimize geliniz.
• Mağazamızdan satın almış olduğunuz her ürün kendi marka güvencesi altındadır ve ithalatçısının / imalatçısının belirlemiş olduğu garanti koşulları ve teamüller geçerlidir.
• Mağazamızdaki ilanlarda gösterilen ürün bilgilerinin tamamı ve ürün görselleri genelde bizlerin çektiği fotoğraflardan, üretici ya da tedarikçi firmaların sağlamış olduğu katalog bilgilerinden oluşturulmuştur ve sadece bilgilendirme amaçlıdır. İlgili ürüne ait özellikler ve ürün görselleri, ürünün mağazamızda yayınlandığı esnada üretici ya da tedarikçi firma tarafından değiştirilmiş olabilir. Bu gibi durumlarda Yıldırım BMW ilgili ürünün bilgi ve görsellerini değiştirme ve düzenleme hakkını saklı tutar ve üretici ya da tedarikçi firmaların yapmış olduğu bu değişikliklerden dolayı sorumlu tutulamaz.

Teslimat süreci ve teslimat politikamız :
• Ürününüzü/ürünlerinizi teslimat anında kurye henüz yanınızdan ayrılmadan kontrol etmelisiniz.
• Ürününüzü/ürünlerinizi teslim alırken mutlaka teslim eden kargo firmasının yanında kargo paketini açıp ürünün sağlam,eksiksiz, ilanda belirtilen niteliklere uygun olduğunu teyit etmeden teslim almayınız.
• Satın aldığınız ürün ya da ambalajı hasarlı ise kuryeden “Kargo hasar tespit tutanağı” düzenlemesini isteyiniz.
• Kargo hasar tespit tutanağı düzenlenmemiş ürünlerin iadeleri kabul edilmemektedir.
• İade veya değişim işlemleri mutlaka ürünün kendi ambalajı veya kutusu içinde yapılmalıdır. Ambalajı bozulmuş ürünlerin ve satınalma sırasında tarafınıza iadesi olmayacağı söylenen ürünlerin iadesi kabul edilmeyecektir.